http://www.visainfocenter.com/wp-content/uploads/2013/01/Logo-100.png

اخذ ویزا ایران برای مهمانان خارجی شما

چگونگی اخذ ویزا ایران برای غیر ایرانیان و مدارک و شرایط لازم آن

ویزا ایران

ویزا ایران

 

 • مدارک لازم جهت اخذ ویزا ایران:
 1. اسکن رنگی پاسپورت مهمان
 2. اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه میزبان
 3. فرم مخصوص که از طریق ما در اختیار شما قرار می گیرد فرم ویزا ایران را از اینجا دانلود کنید (2644 downloads)

 

 • شرایط اخذ ویزا ایران:

ویزا ایران ۲ ماه اعتبار دارد و مسافرین می توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.

لازم به ذکر است شما می توانید خودتان با مراجعه به وزارت امور خارجه اقدام به اخذ ویزا برای اتباع خارجی کنید، اما اگر از طریق یکی از آژانس های مسافرتی که دارای مجوز اخذ ویزا ایران برای اتباع خارجی هستند اقدام کنید از مراجعه به سازمان های مختلف معاف و مدت زمان کمتری صرف خواهد شد.

در این روش در حقیقت یک دعوت نامه از سوی آژانس برای اتباع خارجی صادر می شود که در صورت موافقت دولت جمهوری اسلامی ایران، کد دعوتنامه به مسافر اعلام می شود و با مراجعه به نزدیکترین کنسولگری جمهوری اسلامی و ارائه این کد ویزای خود را دریافت می کند.

در صورت نیاز مهمان می تواند کنسولگری محل اخذ ویزا را خود انتخاب کند.

مدت زمان اخذ ویزا ایران ۷ تا ۱۰ روز کاری است.

فعلا برای اتباع آمریکایی و انگلیسی و افغانی اخذ دعوتنامه امکان پذیر نیست.

 

 • قیمت: ۳۰۰۰۰ تومان

 

http://www.visainfocenter.com/wp-content/uploads/2013/01/Logo-100.png
مدیر بتاريخ آذر - ۱۳ - ۱۳۹۱

۲۸۹ نظر / نظرات

 1. ربیع الله می‌گه:

  سلام خدمت شماه برادر عزیزم وتمام هم کارانتان دوکتور(سعیدی)هستم میخاستم درباره ویزای ازشماه کومک بگیرم .من وهم سرم ودو پسر کوچک دارم میخام یه بار به زیارت امام رضاء(ع)بیایم میشه شماه برایمان ویزای بگیرید البته پول مصارف آن رو از کدام طریق برایتان بفرستم وچقدر میشه : بااحترام ربیع الله (سعیدی)کشور افغانستان ولایت پروان

 2. عبدالصمد می‌گه:

  عبدالصمد هستم از افغانستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان ویزا عبوری به شهروندان افغانستان میدهد و اگر میدهد قیمتش چند است تشکر.

 3. شفيع می‌گه:

  من افغانى هستم چند ماه قبل پدرخانم و مادر خانم برادر خانمم وپسرم دریک حادثه ترافیکى جانهاى خودرا از دست دادندو برادر دیگر وخواهر خانمم که در همان ماشین بشدت مجروح شده بودن جهت مداوا به هندوستان آوردم و خانمم دچار افسردگى روح شده است میخواهم اورا به مشهد مقدس ببرم آیا به ما در شهر دهلى هندوستان ویزاى ایران را میدهند ؟تشکر.

 4. آرش می‌گه:

  سلام
  من چند سالی با یک دختر تایلندی دوست هستم و می بینمش هر سال چند بار و خیلی دوست دارم به ایران بیاد تا اگر اینجا شرایط خوب بود براش باهاش ازدواج کنم چطور میشه ویزا گرفت براش

نظر بدهید :


لینک های مرتبط