ویزا ایران

اخذ ویزا ایران برای مهمانان خارجی شما

چگونگی اخذ ویزا ایران برای غیر ایرانیان و مدارک و شرایط لازم آن

ویزا ایران

ویزا ایران

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزا ایران:

 1. اسکن رنگی پاسپورت مهمان
 2. اسکن رنگی صفحه اول شناسنامه میزبان
 3. فرم مخصوص که از طریق ما در اختیار شما قرار می گیرد فرم ویزا ایران را از اینجا دانلود کنید (3675 downloads)

 

شرایط اخذ ویزا ایران:

 • ویزا ایران ۲ ماه اعتبار دارد و مسافرین می توانند ۳۰ روز در کشور ایران اقامت داشته باشند. البته در صورت موافقت وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران این مدت تا ۶۰ روز هم قابل افزایش است.
 • لازم به ذکر است شما می توانید خودتان با مراجعه به وزارت امور خارجه اقدام به اخذ ویزا برای اتباع خارجی کنید، اما اگر از طریق یکی از آژانس های مسافرتی که دارای مجوز اخذ ویزا ایران برای اتباع خارجی هستند اقدام کنید از مراجعه به سازمان های مختلف معاف و مدت زمان کمتری صرف خواهد شد.
 • در این روش در حقیقت یک دعوت نامه از سوی آژانس برای اتباع خارجی صادر می شود که در صورت موافقت دولت جمهوری اسلامی ایران، کد دعوتنامه به مسافر اعلام می شود و با مراجعه به نزدیکترین کنسولگری جمهوری اسلامی و ارائه این کد ویزای خود را دریافت می کند.
 • در صورت نیاز مهمان می تواند کنسولگری محل اخذ ویزا را خود انتخاب کند.
 • مدت زمان اخذ ویزا ایران ۷ تا ۱۰ روز کاری است.
 • فعلا برای اتباع آمریکایی و انگلیسی و افغانی اخذ دعوتنامه امکان پذیر نیست.

قیمت: ۳۰/۰۰۰ تومان

تماس با ما

332 thoughts on “ویزا ایران

 • دوستان سلام وخسته نباشید
  یکی از دوستانم از باکو به تهران برای معالجه پزشکی میاد میدونم که ایران ویزا رو برای اتباع آذربایجان برداشته اما ١۵ روز بیشتر ویزا نمیدن خواستم بپرسم اگر بخوام ١۵ روز دیگه ویزاشو تمدید کنم باید کجا برم وچه مدارکی لازمه ؟لطفا منو راهنمایی کنید.با تشکر

 • سلام و خسته نباشید !
  سوالم در ارتباط ویزه هست من تقاضای ویزه کردم ویزه دوبار ورود و دو بار خروج و بلیط ام رفت برگشت گرفتم استهکلم -تهران و تهران -استهکلم تاریخ ورود ۲۰۱۶/۰۳/۱۰ هست و بعد زیارت عازم افغانستان میشم و در افغانستان دو ماه ده روز هستم و بلیط برگشتم تاریخ ۲۰۱۶/۰۵/۳۰ هست میخواستم بپرسم ایا ویزه ام اعتبار دارد یا نه ؟؟ میشه رهنمایی ام کنید !!؟؟

 • سلام وقت بخیر اینجانب منباب درمان دوست خود که تبعه افغانستان میباشد.ونیازفوری به انجام درمان دارد.آیاراهی است که برای ایشان دعوتنامه بفرستم.
  باسپاس ا.زاهدی

 • سلام خسته نباشید
  من ایرانی هستم میخواهم با یک سودانی ازدواج کنم .اون شخص پزشک هست و یک سال ویزا تحصیلی داشته و در حوزه قم درس خوانده میخواستم بپرسم او می تواند در ایران زندگی کند و به صورت آزاد طبابت کند؟ این را می دانم که ازدواج زن ایرانی با یه خارجی به شوهر اقامت نمی دهند ولی ویزای او تمدید می شود یعنی میتواند همیشه ایران زندگی کند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *