Shingen-visa

ویزای شینگن (ویزای اروپا)

اطلاعات لازم جهت اخذ ویزای شینگن (ویزای اروپا) و شرایط آن

تمامی اطلاعات اخذ ویزای شینگن در سایت مرکز اطلاعات ویزا برای شما وجود دارد و می توانید ابتدا با مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن آشنا شوید و شرایط اخذ ویزا و تجربیات ما را بدانید.

 تور های اروپا را می توانید از ما بخواهید . برای دریافت اطلاعات یا با ما تماس بگیرید یا به سایت www.mashregh-zamin.com مراجعه کنید.

تور های اروپا با خدمات کامل اخذ ویزای شینگن ، هتل های ۴ ستاره ، پرواز آلیتالیا

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن از سفارت اتریش، ایتالیا (ویزای اروپا):

 1. پاسپورت قدیمی
 2. اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار و کپی آن
 3. دوقطعه عکس ۳ در ۴ رنگی تمام رخ با زمینه روشن
 4. پرینت گردش سه ماهه آخرحساب بانکی و موجودی بالای ۴۰۰ میلیون ریال که توسط بانک مهر و امضا شده باشد
 5. سند ملکی به نام شخص متقاضی و برای خانم های خانه دار کپی سند مالکیت و مدارک شغلی همسر
 6. مدارک شغلی شامل یکی از این موارد : لیست پرداخت حق بیمه و یا کارت پرسلنی وزراتخانه و یا سازمان وابسته به ارگان دولتی برای شاغلین دولتی. گواهی اشتغال به کار خطاب به سفارت شامل سمت،تاریخ استخدام،میزان در آمد و زمینه فعالیت شرکت(در صورتی که شرکت خصوصی باشد لیست بیمه که نام مسافر در آن ذکر شده باشد.)کپی روزنامه رسمی ، اساسنامه ، جواز کسب ، پروانه مطب ، کارت نظام پزشکی(در صورت وجود هر کدام از موارد)
 7. چک تضمین شده یا ضمانت نامه بانکی به مبلغ حداقل  ۵۰۰ میلیون ریال به ازای هر نفر  بابت ضمانت بازگشت.

 

شرایط اخذ ویزای اروپا :

 1. تمامی مدارک ذکر شده در بالا باید به زبان انگلیسی (برای ویزای اتریش به زبان آلمانی) باشند یا توسط دارالترجمه به زبان انگلیسی یا آلمانی ترجمه شده باشند.
 2. اخذ ویزای شینگن از سفارت ایتالیا و اتریش انجام میشود. بنابر این ورود مسافرین به کشور صادر کننده ویزا الزامی است و بعد از حداقل ۳ شب اقامت در این کشورها، می توانید به هر یک از کشور های محدوده شینگن سفر کنید.
 3. اگر برای اولین بار می خواهید ویزای شینگن دریافت کنید، سفارت ویزای شینگن با ۱ ماه اعتبار و ۱۵ روز اقامت در محدوده شینگن برای شما صادر میکند.
 4. اخذ ویزا شنگن بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که تا کنون ویزای شینگن دریافت نکرده اند میسر نیست. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روز برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزا شینگن در پاسپورت خود دارند امکانپذیر خواهد بود. ویزای یک ماهه شینگن، ویزای شش ماهه شینگن، ویزای یک ساله شینگن
 5. حدودا یک ماه از زمان تکمیل مدارک، زمان برای اخذ ویزا لازم است.
 6. بعد از تکمیل مدارک ویزا ، وقت انگشت نگاری برای مسافرین تعیین می شود که حضور شخص متقاضی ویزا در سفارت الزامی است.
 7. زمانی که وقت سفارت شما تعیین شد، نماینده ی آژانس مشرق زمین همراه مسافرین در سالن مصاحبه حضور پیدا خواهد کرد و در روند انگشت نگاری به مسافرین کمک خواهد کرد.
 8. در یک خانواده پدر خانواده می تواند ساپورت کننده اعضای خانواده باشد و ارائه یک سند ملکی به نام پدر خانواده کافی می باشد.
 9. اخذ ویزا حتما در غالب تور ( بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، سایر خدمات) انجام می شود.
 10. ضمانت بازگشت مسافرین باید به صورت وجه نقد یا چک تضمین شده ی بانکی در وجه مسافر باشد که در قبال رسید ممهور به مهر آژانس از مسافرین اخذ می شود. این وجه بعد از بازگشت مسافر از محدوده شینگن عودت داده می شود.
 11. دقت بفرمایید که این مرکز نسبت به اخذ ویزای تک (ویزا بدون پرواز و رزرو هتل) ، اخذ ویزای شینگن بدون مدارک ، یا اخذ ویزا برای دوستانی که قصد بازگشت ندارند، به هیچ عنوان اقدام نخواهد کرد. لطفا قبل از تماس تلفنی این موارد را مد نظر قرار دهید.

 

 • کشور های عضو محدوده ی شینگن :

اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس

 

 

 برای دریافت اطلاعات تورهای اروپایی ما به سایت www.mashregh-zamin.com مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید

ویزای شینگن

1389 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. الهام
  الهام says:

  سلام
  من الان ویزا ۶ ماهه مالتی از یونان دارم و قصد سفر به هلند دارم آیا میشه همزمان دو تا ویزا شینگن در پاسپورت باشه؟ یعنی الان که ویزا یونانم معتبره میشه از سفارت هلند هم ویزا بگیرم یا باید اون اکسپایر بشه بعد؟

  پاسخ دادن
  • کامران
   کامران says:

   سلام
   شما باید بمونی ویزا یونان اکسپایر بشه بعد از ان برای هلند اقدام کنید ودر ظمن از شما یکسری سوالات پرسیده میشه اگه مجرد باشید بسیار سخت هست

   پاسخ دادن
    • کامران
     کامران says:

     در پیام بالا نوشته بودم اگه مجرد باشید بسیار سخت هست برای ویزا شینگن
     اگه مدارک شما کامل باشه و از لحاضه مالی مشگلی نداشته باشید مشگلی نیست
     ولی در کل ایرانیان زیادی تعهد بازگشت به ایران داده بدون ولی دیگه بر نگشتن ایران این موضوع اتحادی اروپا شامل ۲۷ کشور اروپایی به خوبی میدونه و نهایت سخت گیری میکنه من خودم ساکن المان هستم اقامت هم دارم شاغل هستم ولی اینجا از قانون المان به خوبی با خبر هستم که سخت ترین و محکم ترین پیچیده ترین قانون اروپا و جهان داره خوب بلخره المان در جهان قدرتی هست و باید هم همچین قانونی داشته باشه در المان زندگی استاندارد هست و قانون در حاکمیت قرار داره
     حالا شما چرا ویزا یونان گرفتید و چرا الان میخواید اقدام کنید برای هلند ؟

     پاسخ دادن
  • مدیر
   مدیر says:

   اگر ویزای یونان شما شینگن باشه (ویزای ملی یونان نباشه که احتمال زیاد نیست) احتیاجی به ویزای مجدد برای سفر به سایر ۲۶ کشور عضو شینگن ندارین و میتونید با همون ویزا به هلند سفر کنید. تا وقتی ویزای معتبر دارید بهتون ویزای مجدد نمیدن

   پاسخ دادن
 2. کامران
  کامران says:

  شما گفتید از ایتالیا یا فرانسه اقدام میکنید برای ویزا شینگن
  مدارک مشکلی نداره همه چی اوکی هست با وجود اینکه مسافر بنده ۳۳ ساله مرد مجرد میباشد و قصد سفر به المان دارن
  من اینجوری که تحقیق کردم هر کشوری که ویزا شینگن صادر کنه مسافر باید به صورت قانونی وارد همون کشور بشه بعد از اونجا به کشور مقصد المان پرواز کنه
  خوب من اینجا در المان دیدم کسایی که با ویزا ایتالیا یا فرانسه یا دیگر کشورهای اروپایی امدن فرودگاه المان اجازه ورود داده نشده مسافر به ناچار برگشته به کشور صادر کننده ویزا در اصل قانون دوبلین اعمال میشه این کار سخت و هزینه بردار میکنه !

  پاسخ دادن
  • مدیر
   مدیر says:

   مسیر آلمان به علت مهاجر پذیر بودن از این دست مشکلات زیاد داره و معمولا ما هم به دلیل همین مشکلات، مسافرینی که قصد سفر به آلمان رو دارن نمیپذیریم

   پاسخ دادن
   • کامران
    کامران says:

    اول اینکه مسافر بنده مهاجر نمیباشد
    دوم اینکه نه تنها المان کل اروپا مهاجر پذیر هست با ویزا ایتالیا یا فرانسه هم میشه به ایتایا و فرانسه مهاجرت کرد
    جوابی که شما دادی اونم به عنوان مدیر این سایت برای من خیلی عجیب و خنده دار بود !!!!!!!!!!!!!!!!

    پاسخ دادن
    • مدیر
     مدیر says:

     خب خدا رو شکر که ما و کمبود اطلاعات کمی باعث شادی شما شدیم
     هر کسی که کمی اخبار رو دنبال کنه و در ایران کار ویزای شینگن انجام بده میدونه که آلمان نسبت به سایر کشورهای حوزه مقصد بهتری برای مهاجرین از ایران هست و به همین دلیل اخذ ویزا از آلمان به مراتب سخت تره و در فرآیند اخذ ویزا از سایر کشورها اگر ذکر بشه که مسافر قصد سفر به آلمان داره کار سخت میشه. مسافری هم که مثلا از ایتالیا ویزا میگیره و بدون اقامت در ایتالیا مسقیما به آلمان میره از نظر مسئولین کنترل پاسپورت در آلمان مشکوک به مهاجرته! به همین دلیل ممکنه دیپورت بشه. بهترین کار برای مسافرین که قصد سفر به آلمان دارن اینه که ویزا رو از آلمان بگیرن و یا اگر از کشور دیگری اقدام میکنن حتما حداقل ۳ شب در کشور صادر کننده ویزا اقامت کنند.

     پاسخ دادن
     • کامران
      کامران says:

      من فقط نظرم عنوان کردم در ضمن هر فردی با ویزای شینگن وارد حوزه شینگن بشه تا زمانی که اون ویزا اعتبار داشته باشه اون شخص میتونه به هر کشوری که بخواد سفر کنه و تا قبل پایان اعتبار برگرد ایران و اینکه مسافر ویزای هر کشوری که اخذ میکنه بهتر این هست که ورودش به همون کشور صادر کننده ویزا باشه بعد از اونجا به هر کشوری که بخواد بدون مشکل میتونه سفر کنه نه برای مهاجرت یا پناهندگی فقط برای سفر.
      بنده به اندازه کافی اطلاع دارم بله حرف شما هم تا حدودی قبول روز خوبی داشته باشید.
      با سپاس
      کامران

 3. کامران
  کامران says:

  هزینه ویزا شینگن برای سفر به المان برای هر نفر چقدر میباشد ؟
  از زمان اقدام برای ویزا شینگن چه مدت طول میکشه ؟
  ایا برای فرد مجرد مرد احتمال رد ویزا هست یا شما تظمین میکنید ؟

  پاسخ دادن
  • مدیر
   مدیر says:

   متاسفانه ما از طریق آلمان اقدام نمیکنیم. از ایتالیا یا فرانسه میتونیم اقدام کنیم. برای افراد مجرد بستگی به سن و مدارک داره و حدودا ۱ ماه از زمان تحویل مدارک اقدام برای ویزا طول میکشه

   پاسخ دادن
 4. فاطمه
  فاطمه says:

  باسلام ما برای اولین شینگن از طریق سفارت سوئد تحت عنوان دیدار از دوست اقدام کردیم. مصاحبه کننده خیلی سرد بودن و خیلی نذاشتن ما حرف بزنیم و هدف از سفر رو روشن کنیم. ما هر دو شاغل هستیم در بخش خصوصی. از ما سند ملکی اصلا نخواستن. این موضوع عادیه؟ یا چون فامیل درجه یک نیستیم خیلی سعی نکردن ازمون مدرک یا توضیح بخوان چون ریجکتی ما از قبل مشخصه؟ نظر مصاحبه کننده جقدر تعیین کننده ست در این سفارت؟

  پاسخ دادن
  • مدیر
   مدیر says:

   برای اوکی شدن یا نشدن ویزا اول باید مصاحبه کننده اوکی بده. یعنی خوان اول همون شخص مصاحبه کنندس که معمولا همشون بسیار سرد و بداخلاق هستن. ریجکتی دلایل زیادی داره که اولینش کامل نبودن مدارک هست. وقتی مدارک کمه ازتون توضیحی نمیخوان و ریجکن میکنن

   پاسخ دادن
   • فاطمه
    فاطمه says:

    فرمودین وقتی مدارک کمه ازمون توضیح نمیخوان؟ اخه خیلی ها می رفتن و نامه از بانک یا بیمه مسافرتی یا همچین چیزایی بعد مصاحبه براشون میاوردن. به ما هیچی نگفتن که ایا چیزی کم هست یا نه. ما مدارک رو طبق فرمت اماده کرده بودیم و قبل از ورود به باجه یه اقایی برامون مرتب میکرد. نه اون اقا و نه خانم مصاحبه کننده ازمون سند نخواستن و فقط مدارک شغلی و شناسنامه و بیمه و بلیط و عکس و پرینت حساب و اینجور چیزا. ما فقط استرس نداشتن سند رو داشتیم که اصلا نگفتن سند دارین یا نه و اگه دارین بهمون بدین. واقعا اگه دست افیسر باشه خیلی سرد بود و خیلی مکالمه ای نداشت با ما. حتما نمیدن .

    پاسخ دادن
    • مدیر
     مدیر says:

     مورد به مورد تفاوت وجود داره در مصاحبه و روند اخذ ویزا. ممکنه مدارک شما خیلی هم خوب بوده ولی در حین مصاحبه موضوعی نظر افیسر رو جلب نکرده و باعث بشه مخالفت کنه یا اصلا مخالفتی نداشته باشه و با وجود نداشتن سند بهتون ویزا بدن. خیلی وقت ها ممکنه هیچ کس هیچ وقت دلیل ریجکتی رو نفهمه. خیلی وقت ها هم با وجود نقص مدارک ویزا گرفته میشه

     پاسخ دادن
 5. کامران
  کامران says:

  سلام و عرضه ادب

  اینجانب ساکن کشور آلمان می‌باشم برادر بنده ساکن ایران هست برای دیدار می‌خواد بیاد آلمان شغل من آزاد هست و من دعوت نامه نمیتونم بفرستم می‌خواستم بپرسم آیا برادرم با ۳۳ سال سنّ مجرد فقط به ۲ کشور دوبی و ترکیه سفر داشته می‌شه از طریقه شما برای ویزا شینگن اقدام کرد ؟

  مدارک مورد نیز کامل می‌باشد فقط موجودی حساب بانکی‌ نداران یعنی‌ با خانواده زندگی‌ می‌کنن

  با تشکر

  پاسخ دادن
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *